Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

25 Ocak 2013 Cuma

Collezione Sevgililer Günü Kampanyası

Collezione “İlanı-Aşk Zamanı” ile
AŞIKLARA KAZANDIRACAK!

Türkiye’nin gençleri en çok düşünen markası Collezione kalbi aşkla çarpanlara özel kampanyalarına devam ediyor! Sosyal mecraları aktif olarak kullanıp, gençlerle buluşan Collezione; Facebook, Twitter ve Instagram sayfalarına özel düzenlediği yarışmalarda vereceği ödüllerle sevgililerin yüzünü güldürecek!

Collezione sevgililer gününe özel kampanyasıyla aşkınıza destek çıkıyor! Siz de aşkınızı ilan edip ödül kazanmak istiyorsanız Collezione’nin Facebook sayfasında 21 Ocak 2013’de başlayacak yarışmayı kaçırmayın! Facebook üzerinde “Bence aşk” temasıyla oluşturulan yarışmaya katılmak ve ödüller kazanmak ise çok kolay. Nasıl mı? Öncelikle aşkınızı en güzel ilan edecek 3 kişiden biri olduğunuza inanmanız gerekiyor. İkinci şart ise facebook.com/mycollezione adresine girip aşkınızı ilan eden cümlelerinizi yazıp, fotoğraflarınızla paylaşmanız.

Bitmedi! Collezione 20 Ocak’tan itibaren Facebook’un yanı sıra İnstagram, Twitter sayfalarına özel yarışmalar da düzenleyecek. Sevgililer hem aşklarını haykırma hem de anında hediyeler kazanma fırsatına sahip olacaklar. Twitter takipçisi Collezione severler #benceask hashtagı ile aşkını kelimelerle anlatacak. Instagram severler ise Instagram üzerinden #benceask hashtagı ile aşkını fotoğraflayarak sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayacak.

21 Ocak’ta başlayıp 15 Şubat’ta sonlanacak yarışmalara katılan aşıklar sürpriz hediyeler kazanacak. Facebook’tan facebook.com/mycollezione sayfası üzerinden aşkını “bence aşk” teması ile en güzel şekilde fotoğraflayarak ilan eden 3 kişinin kazacağı ödüller ise şöyle:

1’inci: “1.000 TL Collezione Hediye Çeki + Çiçek Sepeti’ nden 250 TL Hediye Çeki”
2’inci: “750 TL Collezione Hediye Çeki + Çiçek Sepeti’ nden 150 TL Hediye Çeki”
3’üncü: “500 TL Collezione Hediye Çeki + Çiçek Sepeti’ nden 100 TL Hediye Çeki”


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder