Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

11 Aralık 2012 Salı

FİLM TAVSİYE: THE WORDS - ÇALINTI HAYAT


Başrollerini Bradley Cooper ,Jeremy Irons 'in paylaşmış olduğu  bu filmi vizyona girdiği ilk gün izleme şansım oldu.
Bazı ağır seyreden sahnelerine rağmen farklı ve güzel bir film olduğunu söyleyebilirim.
Kış geceleri için evde izlenebilecek güzel bir seçenek de olabilir.
Film içinde film olan farklı senaryosu ile şaşırtan ,Bradley Cooper'ın yakışıklılığı ile büyüleyen ;) bir film, tavsiye edilir.
The Words yani Çalıntı Hayat filminin benim yorumum haricinde ki özeti ise şu şekilde... 

Rory Jansen, yayımlanan ilk kitabıyla birlikte beklenmedik bir şekilde edebiyat dünyasında zirveye yerleşen genç bir yazardır. Son derece yaratıcı ve özgün üslubuyla dikkat çeken genç yazar bir anda döneminin en iyi birkaç isminden biri olarak kabul görmeye başlar. Romanı ise dünya çapında tanınan ve eleştirmenlerin dahi büyük bir hayranlıkla karşıladığı bir yapıttır artık. Başarı ve şöhretin tadını çıkaran Ransen'ın çok sevdiği eşi dahil hayatta her şeye sahiptir. Ancak başarının doruklarına çıktığı bir anda ortaya çıkan gizemli, yaşlı bir adam, Jansen'ın romanı üzerine önemli bir iddiada bulunacaktır. Jansen'ın adını dahi bilmediği bu yaşlı adamı görmezden gelmesi mümkün değildir...
Felekten Bir Gece serisi ile yıldızı parlayan aktör Bradley Cooper'ın başrolde olduğu filmin yönetmenliği ve senaristliği ise kamera arkasına yeni adım atan Brian Klugman ve Lee Sternthal ikilisine ait.
1 yorum:

  1. bu adamın zaten hastasıyım,filmin afişini gördüğümde de ilgimi çekmişti,en kısa zamanda izlemek lazım :)
    http://bizimkiz.blogspot.com/

    YanıtlaSil